Menu
 
 

Rewolucyjne odruchowo farby izolacyjne

 
 
Je nehořlavý Jest niepalny
Je šetrný k životnímu prostředí Przyjazne dla środowiska
Je zdravotně nezávadný Jest bezpieczny dla zdrowia
Odolá UV záření Odporne na promieniowanie UV
Zabraňuje kondenzaci Zapobiega kondensacji pary wodnej
 

Jesteśmy firmą produkcyjną zajmującą się produkcją refleksyjnych powłok izolacyjnych THRcoating i ABAMAL, przeznaczonych dla przemysłu, budownictwa i gospodarstw domowych.

Więcej o firmie
 

Zastosowanie rewolucyjnego odruchu powłoki izolacyjne

Šetří spotřebu energií Oszczędza zużycie energii
Chrání zdraví Chroni zdrowie
Snižuje tepelné ztráty Zmniejsza straty ciepła
Odbija ciepło Odbija ciepło
Łatwy w aplikacji Łatwy w aplikacji
 

O firmie ALPHA CZECH

Jesteśmy czysto czeską firmą zajmującą się produkcją i rozwojem odblaskowych powłok izolacyjnych THRcoating ALPHA i ABAMAL. Przewodność cieplna odblaskowych powłok izolacyjnych jest czterdziestokrotnie niższa niż w przypadku materiałów izolacyjnych na bazie stopionych minerałów. Są one nakładane na dowolną powierzchnię za pomocą pędzla, wałka lub urządzenia bezpowietrznego. Powłoki dzielą się na przemysłowe, budowlane i domowe.

W przemyśle powłoki można nakładać bez przestojów w temperaturze do +220°C. Chronią one pracowników przed poparzeniami, a cienka warstwa powłoki może również zastąpić kilkadziesiąt centymetrów konwencjonalnej izolacji.

W branży budowlanej nasze powłoki są stosowane w celu zapobiegania ucieczce ciepła z ogrzewanych budynków, zapobiegania przegrzaniu w miesiącach letnich i tworzenia przyjemnego klimatu w pomieszczeniach. Powłoki mogą być barwione i stosowane jako powłoki wewnętrzne, dachowe lub elewacyjne.

Powłoki do zastosowań domowych są stosowane jako powłoki wewnętrzne, gdzie w zależności od rodzaju budynku można zaoszczędzić do kilkudziesięciu procent energii potrzebnej do ogrzewania lub chłodzenia budynku.

 
 

Wybrane produkty Odblaskowe powłoki izolacyjne